Лише в одному районі Одещини аграрії зазнали збитків на 574 млн грн

Аграрії Татарбунарського району Одеської області надали 235 актів про втрату врожаю внаслідок засухи, сума яких сягнула 572,4 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Татарбунарської РДА.

«До райдержадміністрації надійшло 235 актів обстеження та списання загиблих площ посівів. Повні пакети документів зібрали 59 сільгосптоваровиробників на загальну площу – 34,597 тис. га, сума завданих збитків становить – 572,39 млн грн», – йдеться в повідомленні.

Як зазначили у РДА, для отримання допомоги, сільгосптоваровиробникам потрібно буде зібрати, зазначений в Алгоритмі пакет документів, який визначить збитки і підтвердить факт стихійного лиха. Наразі проводиться робота по збору матеріалів сільгосптоваровиробників для їх подальшого узагальнення та надання для експертного висновку до Одеської обласної державної адміністрації.

«Станом на 28.05.2020 року зібрані пакети документів направлено до Одеської обласної державної адміністрації, відповідно до порядку використання коштів, затвердженого Постановою КМУ від 29.03.2002 року № 415», – повідомили у Татарбунарській РДА.

ІЦ УАК за матеріалами Агробізнес Сьогодні

Інфоіндустрія