LOZOVA MACHINERY їде в Ганновер

Сучасні методи для обробку ґрунту вимагають від фермерів максимальної віддачі. Крім проведення якісних технологічних операцій , також важливо отримати економічний ефект , а це – швидкість роботи, відсутність зупинок на технічне обслуговування і ремонти, малі витрати на паливо і багато іншого. З урахуванням цих вимог LOZOVA MACHINERY пропонують аграріям найвигідніші і ефективні рішення.

Так в Німеччині, вперше на європейському ринку, компанія презентує новинку 2019 року – глибокорозпушувач ФРАНК-3sp.

Це новий агрегат, який обробляє ґрунт на великій глибині (до 45 см) без обороту пласта і залишає на поверхні до 60% рослинних залишків ,які зменшать випаровування вологи та  ерозії ґрунту, покращує водно-повітряний режим тому що руйнується “плужна підошва”  і гарантує покращення структури та збільшення родючості ґрунту. До того ж в новому ФРАНК реалізована функція одночасного внесення гранульованих добрив на рівні 150 і 250 мм, що дасть змогу за один прохід виконати декілька операцій та  розмістити добрива на більшу глибину .

Знаряддя також оснащено дворівневим захистом пружинної стійки від зламу, що поліпшує його працездатність в умовах складних кам’янистих ґрунтів.

Дана модель комплектується трьома варіантами змінних робочих органів-доліт, з твердосплавними наконечниками HARD-SHELL, це істотно знижує витрати на їх заміну.

 

 

ИА «Инфоиндустрия»

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry