Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі України планує термінові обмеження імпорту добрив

21 серпня 2019 року відбулось засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому розглядалися питання захисту українських товаровиробників від недобросовісного та зростаючого імпорту.

За результатами проведення засідання, комісія прийняла рішення:

 

-про порушення та проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив (зокрема: нітрату амонію та вапняково-аміачної селітри, карбаміду та карбамідо-аміачної суміші) незалежно від країни походження та експорту;

 

-про порушення та проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну добрив мінеральних з вмістом азоту та фосфору та добрив мінеральних з вмістом азоту, фосфору, калію, що класифікуються за кодом УКТЗЕД 3105, незалежно від країни походження та експорту.

 

-про продовження дії антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну ламп розжарювання електричних загального призначення походженням з Китайської Народної Республіки.

Довідка Інфоіндустрії: за правилами роботи Міжвідомчої комісії протягом 30 днів з дня порушення процедури розслідування всі зацікавлені суб’єкти господарювання резиденти та нерезиденти України повині подати свої заяви та обгрунтовану позицію щодо проведення розслідування та можливого встановлення спецмит, квот та інших обмежень імпорту. Саме розслідування повинно проводитись протягом 270 днів. Цікаво те, що Міжвідомча комісія проводить заходи ще перед тим як буде сформовано новий Уряд. Попередньо очікується, що з середи, 28 серпня, можуть бути введені тимчасові обмеження імпорту, які до рішень нового Уряду вже можуть почати діяти. 23 серпня 2019 року протокол засідання Міжвідомчї комісії буде опубліковано в газеті “Урядовий кур’єр”.

Інфоіндустрія за матеріалами me.gov.ua

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry