На павільйоні  BIOFACH eSpecial 2021 об’єдналися 22 українські компанії

Триває міжнародна торговельної онлайн-виставки органічних продуктів «Біофах eSpecial 2021» та офіційне відкриття Національного павільйону України Organic Ukraine Business Hub (див. додаток), який організовує Громадська спілка «Органічна Україна» за підтримки проєкту USAID CEP). Також органічні ягідні підприємства беруть участь у виставці «Біофах» за підтримки проєкту технічної допомоги International Trade Centre (ITC). В рамках проєкту USAID АГРО Асоціація «Ягідництво України» організовувала серію тренінгів для органічних експортерів для підготовки до участі у виставці «Біофах».

На павільйоні  BIOFACH eSpecial 2021 об’єдналися 22 провідні українські
компанії, які пропонують:
 200+ органічних продуктів,
 60+ біо-препаратів  для відновлення ґрунту,     захисту рослин та живлення,
 10+ спеціалізованих послуг для розвитку органічного ринку.
Це Агро Стариця, ФГ , Агрофірма "Поле",  Альта країна,  Арніка Органік,   Ванік
Органік, Вінницька харчосмакова фабрика,    Галекс-Агро,  Дунайський аграрій,
Інагро,   Компанія" БТУ- Центр", Лікберрі,   Органік експерт,    Органік Мілк,
Органік Оригінал,   Органік стандарт,   Органічна Україна,  Сквирський комбінат
хлібопродуктів,  Терра,    Укролія,  Фірма "Діамант ЛТД",   ProOrganica,    Юкрейніан Бі

Віктор Шуткевич, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні виступив з вітальним словом на відкритті Національного павільйону України на 32-й міжнародній торговельній онлайн-виставці органічних харчових продуктів «Біофах eSpecial 2021». Посольство Швейцарії підтримує розвиток органічного сектору в Україні ще з 2002 року, особлива увага націлена на розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному секторі України.

Віктор Шуткевич: «Посольство Швейцарії робить ставку на найкращих — органічних виробників. Ми з  2002 року підтримуємо розвиток органічного ринку в Україні. Я вперше відвідав міжнародну виставку органічної продукції «Біофах» у 2008 році та з того часу залишаюся прихильником органічного руху в Україні. Я завжди казав, що виставка «Біофах» для України — це візитівка. Дуже важливо Україні долучатися до світової вітрини органічних продуктів та презентувати себе. Під час виставки «Біофах» проходить велика кількість зустрічей, обмін досвіду та проводиться значна робота для укладення контрактів. Це ще раз засвідчує попит на українську органічну продукцію та підтверджує її високу якість. На жаль, експортний ринок розвивається стрімкіше в Україні, але, в першу чергу, органічну продукцію слід просувати на внутрішньому ринку. Незважаючи на те, що Україна посіла 1 місце в Європі та 2 місце у світі за обсягами імпортованої органічної продукції до ЄС за підсумками 2019 року, ми наголошуємо на важливості створення доданої вартості української органічної продукції. Посольство Швейцарії комплексно підтримує аграрний сектор України, шляхом започаткування ряду проєктів. Минулого тижня спільно із Романом Лещенком, Міністром аграрної політики та продовольства, ми почали нову фазу проєкту «Аграрні розписки в Україні», яка дасть можливість фермерам доступу до фінансів».

В рамках найбільшої міжнародної онлайн-виставки органічної продукції «Біофах eSpecial 2021» було презентовано щорічну книгу «Світ органічного сільського господарства. Статистика та нові тенденції 2021», яка видається Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) спільно із Міжнародною федерацією органічних сільськогосподарських рухів – Органікс Інтернешнл (IFOAM – Organics International) за фінансової підтримки SECO, ITC, COOP та Biofach. У ній містяться дані з багатьох країн станом на 31.12.2019 р. Запрошуємо ознайомитися та розповсюджувати інфографіку (перекладену українською мовою) з цієї книги.

Інфоіндустрія