На Полтавщині відбувся День ферми

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області долучилися до національного Дня ферми, який відбувся на базі одного з підприємств регіону у смт Котельва Полтавської області.Метою заходу було ознайомлення фермерів з передовими технологіями, новітніми розробками та спільне обговорення подальших перспектив аграрної галузі.

Участь у заході взяли представники вітчизняних сільськогосподарських підприємств, ветеринари, агрономи, експерти того середовища громадських об’єднань і комерційних компаній, фахівці органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Під час теоретичної частини учасники прослухали лекції щодо правильної годівлі та утримання худоби, профілактики хвороб великої рогатої худоби та ознайомилися з роботою ряду компаній.

Організатори провели екскурсію по сучасній молочнотоварній фермі, розглянули досвід її роботи, зокрема ефективні ветеринарні рішення для господарства та зосередили увагу на технологічних, управлінських аспектах.

Також ряд компанії презентували сільськогосподарську техніку. Учасники на практиці розглянули роботу кормозаготівельної техніки: на полі в роботі та у статиці.

За підтримки Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області та Асоціації виробників молока, за спільним погодженням учасники обговорили подальше проведення циклу семінарів із впровадження системи управління безпечності харчових продуктів на молокотоварних фермах.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry