На Рівнеазоті вибухнув трубопровід в цеху азотної кислоти

20 липня ввечері на Рівнеазоті сталась аварія цеху азотної кислоти. Очивідці повідомляють про хмару нітрозних газів над установкою азотної кислоти.

Пресслужба «Рівнеазоту» повідомляє,  на підприємстві відбулась позаштатна ситуація – розгерметизація трубопроводу в цеху виробництва азотної кислоти. В результаті надзвичайної ситуації відбувся разовий викид нітрозних газів в незначній кількості на території заводу. Наслідки надзвичайної ситуації повністю ліквідовані власними силами. Жертв та постраждалих немає. Показники якості повітря на поточний момент знаходяться в межах допустимих норм. 

Жодної загрози навколишньому середовищу та населенню немає. Підприємство працює в штатному режимі. Надзвичайна ситуація не вплинула на роботу виробничих цехів підприємства та подальше відвантаження продукції згідно з укладеними контрактами.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій оприлюднила на своєму сайті дані щодо якості повітря у місті Рівне:

«Хімічно небезпечних речовин у повітрі не виявлено, загрози людям та  навколишньому середовищу немає. Концентрація окису азоту в повітрі на території підприємства становить 0,5 – 0,8 мг/м куб. при гранично допустимій концентрації – 1,5 мг/м куб».

Джерело Пресс служба Рівнеазоту