Основні події в сфері захисту та живлення рослин, насінництва

Викладено основні та найактуальніші події на світовому та вітчизняному ринках добрив, насіння та засобів захисту рослин за період з 11.11.19 по 15.11.19.

Новини ринку добрив

Заводы Group DF подали иски против Антимонопольного комитета

Заводы азотной химии Group DF – ЧАО «Северодонецкое объединение Азот», ПАО «Азот», ЧАО «Ривнеазот», а также трейдер удобрениями «НФ Трейдинг Украина» подали иски в Хозяйственный суд города Киева для того, чтобы оспорить решение Антимонопольного комитета Украины (АМКУ) от 5 сентября 2019 года о якобы злоупотреблении монопольным положением и принудительном разделении.

 

Yara закрывает аммиачный завод в Тринидаде

Yara сообщает о закрытии своего аммиачного завода в Пойнт-Лисас, Тринидад. Завод Yara Trinidad является одним из трех аммиачных заводов, эксплуатируемых Yara Trinidad Ltd. Остальные два завода, Tringen I и Tringen II, находятся в совместном владении Yara International ASA и National Enterprises Ltd (NEL).

 

Dangote будет производить фосфорные удобрения в Того

Нигерийский промышленный конгломерат Dangote Group подписал соглашения о переработке фосфоритов в удобрения в Того.

 

Новини ринку засобів захисту рослин

 

Азербайджанські гранати затримали на харківському кордоні, а також фейхоа і хурму

На митному посту «Харків – центральний» при проведенні  фітосанітарного контролю імпортного вантажу з об’єктами регулювання було затримано об’єкти регулювання – фейхоа свіжа (0810) в кількості 6,4 т, гранати свіжі (0810) у кількості 6,2 т, хурма свіжа (0810) у кількості 4,9 т, які прибули з Азербайджану  без фітосанітарного сертифікату.

ALFA Smart Agro отримала перемогу у номінації «Найкраща компанія з регіону, що зростає»

12 листопада у Лондоні відбулося визначення та нагородження переможців міжнародної премії Crop Science Awards 2019 (Agrow Awards), яку проводить міжнародна агенція Agrow, підрозділ світового лідера з аналітики Informa.
Переможцем премії вперше в історії стала українська компанія.

 

 

Новини ринку насіння

 

Очікування на світовому ринку обробки насіння

До 2021 року світовий ринок обробки насіння отримає 7,8 млрд. Дол. США, зростаючи на рівні 8,3% за період 2015 — 2021 рр.

Очікується, що світовий ринок обробки насіння зростатиме значними темпами завдяки його економічній ефективності та ефективності порівняно з традиційними пестицидами, що робить його кращим рішенням щодо захисту врожаю. Витрати, пов’язані із застосуванням агрохімікатів для обробки насіння, є низькими, оскільки лише поверхню насіння потрібно покривати агрохімікатами порівняно з обприскуванням або застосуванням ґрунту.

 

Названо найпродуктивніший сорт озимого гороху української селекції

Одеська державна сільськогосподарська дослідна станція НААН провела дослідження вирощування озимого гороху в умовах України. Для сівби використовували сорти озимого гороху Мороз, Ендуро та Баллтрап.

Згідно з дослідженнями вчених, сьогодні Ендуро є найкращим сортом для підзимової сівби в Україні. Він вирізняється підвищеною кількістю бобів на рослині, в окремих екземплярів учені нараховували 15-17 бобів.

Інфоіндустрія