Прогнозні ціни на свиней живою вагою залишаються стабільними в Україні

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 22 – 28 червня 2020 р.: 42 – 43 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозні ціни на живця залишаються стабільними в Україні через досягнутий баланс попиту та пропозиції, повідомляє ІА «Інфоіндустрія» з посиланням на Асоціацію «М’ясної галузі». Можлива незначна різниця цін за регіональною ознакою у зв’язку із неоднорідним розміщенням в Україні виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

В країнах Євросоюзу ціни також стабілізувались, і в перерахунку на живу вагу в середньому є на 5 грн/кг нижчими, ніж в Україні. Негативними для свинарів факторами ринку живця лишаються дешевші імпортна свинина та доступна курятина, а також значний обсяг тіньового ринку свинини, що потрапляє на прилавки через нелегальні забійні цехи без дотримання необхідних санітарно-ветеринарних заходів.

Як повідомляла ІА «Інфоіндустрія» програма «Нове свинарство 2025», ініційована Асоціацією “М’ясної галузі”, допоможе вирішити проблему світового дефіциту свинини та вивести Україну до числа провідних гравців на світовому ринку м’яса.

Графік – Євростат

ІА «Інфоіндустрія»

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry