Реєстрація на лідерську програму Agrowfood від Agrohub та INSEAD відкрита!

 

18 січня 2022 року відкрилася реєстрація на перший набір Agrowfood Leadership Program, міжнародного освітнього проекту, заснованого компанією Agrohub та французькою бізнес-школою INSEAD, що входить до ТОП-3 лідерів бізнес-освіти у світі.

Вона стане першою у своєму роді програмою, що відповідає на виклики керівників екосистемних компаній агрофудіндустрії — трейдерів, виробників сировини та обладнання, фермерських компаній, виробників продуктів харчування — яка при цьому розглядає ці виклики з позиції світового досвіду впровадження інновацій та стратегічного менеджменту. Програма розроблена провідними експертами та топовим професорським складом INSEAD.

З 2018 року ми тісно співпрацюємо з найбільшими агровиробниками та помітили, що більшість позитивних змін починаються з обізнаності та довіри. Я переконана, що освіта, а також співпраця та обмін досвідом є важливою частиною розвитку та позитивних змін, — зазначає Юлія Порошенко, CEO Agrohub. — Саме тому Agrohub у партнерстві з INSEAD створює платформу знань, на якій учасники з різних частин агропродовольчого ланцюжка інтенсивно взаємодіють, розширюють свої погляди та знаходять нові рішення”.

Викладачами програми виступають керівники напрямків, професори та практикуючі експерти INSEAD, серед яких Антоніо Фаташ, професор економіки, голова Ради Португалії, професор європейських досліджень, доктор економічних наук у Гарвардському університеті, Станіслав Шекшня, старший афілійований професор підприємництва та сімейного бізнесу, співдиректор програм розвитку Leading from the Chair та Scandinavian Executive Institute Executive Board, Андрій Шипілов, професор стратегії INSEAD, Акзо Нобель зі стратегічного менеджменту, співдиректор INSEAD Blue Ocean Strategy, Енріко Дієсідью, професор наук про прийняття рішень в INSEAD, та інші.

Основний фокус спрямований на розвиток навичок лідерства в умовах невизначеності, стратегічне мислення. Сесії побудовані таким чином, щоб краще зрозуміти глобальні тренди та тренди агрофуд сектора, а також навчитися приймати ефективні рішення у сучасному світі VUCA в умовах нестабільності та швидких змін.

Програма складається з 3 днів офлайн навчання (INSEAD, Фонтенбло, Франція) та 2 днів онлайн, присвячених питанням лідерства, стратегії, інновацій та сталого розвитку. Навчання проходитиме двома мовами — англійською та російською — з перекладом.

Прийом заявок на участь у програмі відкритий до 1 квітня 2022 року або до повного набору групи. Навчання стартує 21 липня 2022 року.

––––––––––––––––––––––––––––––––––

Agrohub — це команда висококваліфікованих аналітиків, експертів аграрного ринку та знавців найкращих управлінських практик, які допомагають аграріям обмінюватися найкращими практиками, приймати правильні рішення на основі даних та отримувати найкращі результати.

INSEAD — одна з провідних та найбільших бізнес-шкіл, що входить до трійки лідерів бізнес-освіти у світі. У 2016 та 2017 роках Financial Times визнали її програму MBA найкращою у світі. Кампуси школи розташовані в Європі, Азії та на Близькому Сході; дослідницький центр розташований в Ізраїлі. Школа пропонує стаціонарну MBA-програму, програму навчання на ступінь PhD у менеджменті та інші програми.

Інфоіндустрія