Рентабельність бізнесу при вирощуванні ехінацеї пурпурової досягає 210%

Попит на ехінацею пурпурову в сучасному світі різко зріс, тому що ця рослина, як відомо, є ефективним імуномодулятором. Вартість сировини (трави) ехінацеї пурпурової цього року збільшилась у 2 рази.

Якщо минулого року за 1 кг трави давали 20-25 грн., то у 2020-му – 40-45 грн. А вартість коріння з вересня збільшилась на 30 грн, від 120 до 150 грн. Про це повідомив технолог-консультант компанії «Шльосем Україна» з вирощування лікарських рослин Олександр Губаньов під час вебінару, організованого БФ «ЛАСКА», який є партнером Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, повідомляє ІА «Інфоіндустрія» з посиланням на UHBDP.

Серед переваг ехінацеї пурпурової і те, що вона легша у вирощуванні, ніж, наприклад, валеріана. Ця рослина була завезена з Північної Америки — регіону з жорсткими умовами вирощування, і вона легко пристосовується до наших кліматичних умов.

Рентабельність. Рентабельність бізнесу при вирощуванні ехінацеї пурпурової досягає 210%. З одного гектара можна отримати понад 170 тис. грн чистого прибутку при інвестиціях у вирощування на рівні 85 тис. грн/га.

Infoindustria