RootWave працює з компанією Small Robot Company над роботом для боротьби з бур’янами

RootWave працює з англійським стартапом Small Robot Company (SRC) над роботом для боротьби з бур'янами в сільському господарстві. RootWave відомий машинами для електричного контролю бур'янів зі списом в садово-парковому секторі.

Задопомогою електрики і штучного інтелекту, Дік (ім’я робота) розпізнає бур’яни, чіпає і вбиває їх електричним струмом індивідуально. Техніка RootWave буде використовуватися для маркування. Через природню опору бур’янів електричний струм буде перетворений в тепло. Внутрішня частина коренів як би «готується». В результаті рослина гине.
Перший прототип почнеться в цьому році з перших польових випробувань. Компанії очікують, що технологія буде готова для практики в наступному році.

Дік має регульовану ширину колії. Грунтуючись на даних про врожай, робот бореться з бур’янами за допомогою технології RootWave.

Малий робот компанії «Дік» фінансується за рахунок краудфандінга. Мета полягала в тому, щоб зібрати 700 000 фунтів для розробки роботів, але ця мета була досягнута вже через два дні. Лічильник зараз становить понад 1 мільйон фунтів. Фермери, які інвестують понад 10 000 євро в швидко зростаюче підприємство, першими готують технологію для свого бізнесу, коли машина готова до використання. RootWave вже зібрала понад 6,5 мільйонів євро для подальшої розробки технології для використання в сільському господарстві.


Робот «Дік» не перший робот, який розробив SRC. Компанія вже розробила «Tom», робота, який відображає урожай. Дік використовує дані, які збирає Том, щоб визначити точне місцезнаходження бур’янів і знищити їх.

 

 

ІА «Інфоіндустрія»