Розглядається можливість повернення Д. Фірташа до України

Голова Верховної Ради, Дмитро Разумков, висловив свою думку, що СБУ має розвинути можливість екстрадиції Д. Фірташа до України, щоб притягнути його до відповідальності за українським законодавтсвом. З 2014-го року бізнесмен знаходиться в Австрії, де неодноразові спроби екстрадиції до різних країн (США, Іспанія...) за скоєні ним злочини не були ...

Голова Верховної Ради, Дмитро Разумков, висловив свою думку, що СБУ має розвинути можливість екстрадиції Д. Фірташа до України, щоб притягнути його до відповідальності за українським законодавтсвом. З 2014-го року бізнесмен знаходиться в Австрії, де неодноразові спроби екстрадиції до різних країн (США, Іспанія…) за скоєні ним злочини не були реалізовані.

Голова не підтримує санкції проти Фірташа, адже він не є іноземним громадянином, як і українські компанії групи DF не є іноземними компаніями. Все ж, з 18 червня РНБО та Президент Володимир Зеленський підтриамали персональні санкції проти Д. Фірташа та низки інших осіб.

Основна причина санкцій та переслцідування — постачання російської армії сировиною для виготовлення озброєння (титанової руди), що, ймовірно, використовується проти України.