Сєвєродонецький «Азот» інвестує у модернізацію цеху азотної кислоти понад 2,5 млн грн

На Сєвєродонецькому «Азоті» розпочався капітальний ремонт агрегату (УКЛ-7 №3) у цеху виробництва азотної кислоти.

Загальний обсяг коштів, інвестованих у модернізацію агрегату, складе понад 2,5 млн грн.

«Ми продовжуємо модернізувати підприємство. Успішне проведення цього планового ремонту підвищить показники продуктивності, поліпшить низку витратних коефіцієнтів і, відповідно, вплине на собівартість. У цеху знизиться споживання аміаку і буде підвищено концентрацію виробленої кислоти», – зазначив Леонід Бугайов, Голова Правління ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ».

За словами керівника об’єднання, в рамках ремонтної кампанії виконуються роботи на основних вузлах агрегату УКЛ-7 цеху виробництва азотної кислоти. Зокрема, проводиться заміна фільтрів на всьому агрегаті, заміна змійовиків на абсорбційній колоні. Також проводиться експертно-технічне діагностування колони, холодильника-компенсатора та інших ключових вузлів. Обладнання, зокрема, серце агрегату – турбокомпресор, розбирається та перевіряється на наявність можливих дефектів. Проводиться комплексна діагностика і ремонт електрообладнання, контрольно-вимірювальних приладів.

«Модернізація цеху не призведе до зниження поточного обсягу виробництва. Капітальний ремонт ведеться на агрегаті цеху №3, а інші три технологічні лінії продовжують функціонувати, і випуск азотної кислоти триває. Виробничі плани буде повністю виконано, і наші клієнти отримають необхідну продукцію вчасно й у потрібному обсязі», – підкреслив Леонід Бугайов.

Інфоіндустрія за матеріалами groupdf.com