SOCAR позивається до ОПЗ, намагаючись заборонити відбір постачальника давальницької сировини

Компанія-представник Державної Нафтової Компанії Азербайджанської Республіки SOCAR ініціювала відкриття судового провадження, яким заборонятиме проведення конкурсного відбору постачальника давальницької сировини на ОПЗ.

 

 

Як повідомлялось, ТОВ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» була серед п’яти претендентів, що подали заявки на співпрацю з підприємством до 13 липня 2020 р., але до електронного аукціону 23 липня допущена не була. (Сьогодні стало відомо, що ОПЗ не визначився з переможцем завдяки аукціону).

 

Напередодні проведення аукціону ТОВ ,,Торговий дім ,,Сокар Україна» подало до Господарського суду Одеської області заяву (зареєстрована 21.07.2020 р. за вх. № 4-41/20), в якій просить до відкриття провадження у справі забезпечити позов шляхом заборони АТ ,,Одеський припортовий завод» вчиняти дії в рамках проведення відбору за процедурою відбору замовника робіт з переробки давальницької сировини та послуг з відвантаження готової продукції для АТ ,,ОПЗ», оголошеною 19.06.2020 р.

 

У заяві «Сокар» вважає справедливим «заборонити проводити електронний аукціон, визначати та оформлювати результати процедури відбору, укладати, підписувати та виконувати договори про постачання сировини у вигляді природного газу для переробки».

 

22 липня суддя, що розглядав справу, заявив про самовідвід.

 

Інфоіндустрія