Станом на 03.05.2020 в Україні працювало 403 агропродовольчих ринки

З 01.05.2020 спеціалісти головних управлінь Держпродспоживслужби в областях та м. Києві здійснюють заходи державного нагляду (контролю) та проводять щоденний збір інформації щодо дотримання встановлених вимог протиепідемічних заходів на агропродовольчих ринках під час карантину. Напередодні територіальні органи Держпродспоживслужби спільно з органами місцевої влади провели відповідну роботу стосовно приведення агропродовольчих ринків у відповідність до протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня 2020 року № 14.

Такі заходи здійснюються на виконання доручень Прем’єр-міністра України та т. в. о. Голови Держпродспоживслужби з метою дотримання агропродовольчими ринками зазначених вимог.

Так, станом на 03.05.2020 року здійснювали свою діяльність 403 агропродовольчих ринки, на яких упродовж всього часу роботи присутні визначені відповідальні фахівці Держпродспоживслужби.

01-03.05.2020 за результатами здійснених заходів державного нагляду (контролю) за порушення вимог щодо протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України, спеціалістами територіальних органів Держпродспоживслужби видано 215 приписів (розпоряджень, пропозицій), складено 24 протоколи, у 114 випадках з даного питання інформувались органи місцевої влади, у 124 випадках поінформовано органи Національної поліції для вжиття відповідних заходів.

Окрім цього, через неналежну підготовку до роботи в умовах карантину 37 агропродовольчих ринків самостійно припинили свою діяльність та один ринок був закритий за рішенням органів місцевої влади.

Інформація щодо заходів, які здійснюються Держпродспоживслужбою з даного питання, оприлюднюється на офіційному сайті та її територіальних органів.

Інфоіндустрія