Трактори Deutz-Fahr 6W Profi Powershift для нових індустріальних країн

Компанія Deutz-Fahr представила на виставці Agritechnica 2019 новий модельний ряд тракторів Profi Powershift потужністю 6 Вт, розроблений для групи країн, що розвиваються, де попит на ці трактори зростає.

Цей трактор середнього класу включає три моделі: 6175 Вт Profi PS, 6155 Вт Profi PS і 6135 Вт Profi PS з максимальною потужністю 177, 163 і 141 к.с. Нова серія була спеціально розроблена для забезпечення високої надійності і ефективності, в поєднанні з сучасним дизайном, високим комфортом водіння і експлуатації і низькими експлуатаційними витратами.

Трактори оснащені шестициліндровим двигуном Deutz TCD 2012 із електронним керуванням DCR і системою вприскування  Common Rail. Таким чином, всі нові моделі відповідають стандарту викидів Stage III A. Для високої продуктивності і тривалих робочих днів серія 6W Profi Powershift оснащена стандартним паливним баком на 260 літрів, який може бути розширений додатковим баком на 95 літрів. Двигун з’єднаний з ZF Powershift з 24 передніми і 12 задніми передачами. В якості опції доступна версія 30 + 15. Електрогідравлічна задня передача встановлена ​​в стандартній комплектації. Існує також передній привід з електрогідравлічним перемиканням і блокування диференціала.

МОМ пропонує швидкості 540 і 1000 об / хв. Опціонально доступний ВМО на 1000 об / хв.

Важкі задні мости мають більш потужну гальмівну систему. Легке натискання на педалі гальма призведе до гальмування всіх чотирьох коліс.

Простора, зручна кабіна має ергономічне сидіння водія з механічною підвіскою. Кондиціонер з 12 регульованими вентиляційними отворами є стандартним. Свіже повітря в салоні очищається двома типами повітряних фільтрів з боків даху. Захисна кришка легко знімається для обслуговування та очищення фільтрів. Ще два фільтри встановлені усередині кабіни.

Нові індустріальні країни (NIZ) — це термін, який використовується для групи країн, що розвиваються, які ще не досягли економічного рівня країн Першого світу, але досягають кращих макроекономічних результатів, ніж інші країни третього світу — Японія, Південна Корея, Китайська Республіка (Тайвань), Гонконг , Сінгапур. , Малайзія, Індонезія, Таїланд, Філіппіни, Мексика, Бразилія, Аргентина, Чилі.