У KSG Agro врожаєм кукурудзи задоволені

У KSG Agro стартувало прибирання кукурудзи та сівба озимих.У господарствах, які входять до складу агрохолдингу KSG Agro, стартувала збиральна кампанія кукурудзи. Попередній показник врожайності значно перевищує середні показники останніх років. Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

У господарствах, які входять до складу агрохолдингу KSG Agro, стартувала збиральна кампанія кукурудзи на території в 1100 га. Попередній показник врожайності значно перевищує середні показники останніх років — 8 т\га проти 4,5 т\га в попередні періоди.

За даними директора з виробництва агрохолдингу KSG Agro Дмитра Ємельченка, в ході збиральної кампанії задіяні три комбайни марки Claas Lexion та 14 вантажних машин для вивозу врожаю. Паралельно триває збирання соняшнику на території 7 тис. 240 га.

У господарствах KSG Agro завершується посів озимої пшениці — засіяно 4 тис. га з 6 тис. га запланованих та ячменю 1,2 тис. га з 1,4 тис. га відповідно. Для посіву використовуються п’ять посівних комплексів John Deere 1890.

ДОСЬЄ

KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свинарі України».

Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проєкти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

 

Інфоіндустрія