У Сєвєродонецьку правоохоронці запобігли вчиненню диверсії на «Азоті»

У Луганській області правоохоронці запобігли вчиненню диверсії на території приватного акціонерного товариства "Сєверодонецьке об'єднання Азот", інформує Офіс генпрокурора. 

 

Як повідомляється, 7 липня припинено вчинення диверсії та затримано диверсанта-розвідника окупаційної адміністрації РФ.

 

«За даними слідства, громадянин України проходив військову службу у лавах так званої народної міліції ЛНР та з 2018 року був завербований співробітниками ФСБ РФ. Виконуючи поставлене спецслужбою завдання щодо вчинення диверсії на території Луганської області, він перетнув лінію розмежування та прибув до м. Сєверодонецька, де в обумовленому сховищі взяв заздалегідь приготовані засоби ураження – дві одиниці РПГ-22», — зазначено в повідомленні.

 

Повідомляється, що диверсант планував вчинити підрив двох резервуарів з аміаком на території приватного акціонерного товариства «Сєверодонецьке об’єднання Азот», яке належить до об’єктів І ступеня хімічної небезпеки.

 

«Метою диверсії було спричинення екологічної катастрофи та масове знищення жителів Луганської області. На момент замаху на вчинення диверсії в ємностях зберігалося 3500 т аміаку», — повідомив Офіс генпрокурора.

 

Затриманому інкримінують статті 15 і 113 Кримінального кодексу (замах на злочин, диверсія).

 

Інфоіндустрія за матеріалами ua.interfax.com.ua