У Вінниці вшанували солодку кукурудзу

Перший фестиваль солодкої кукурудзи “VinСornFest” відбувся у Вінниці. Місцем його проведення обрали центральну площу біля водограю в головному парку відпочинку міста, повідомляє кореспондент seeds.Під час фестивалю всі охочі мали змогу безкоштовно скоштувати солодку кукурудзу, взяти участь у вікторині та міні-квесті. Для дітлахів влаштували майтер-клас – вчили вирізати кукурудзу з паперу.

Окрема програма очікувала на фермерів, які вирощують солодку кукурудзу – а таких з’їхалося до Вінниці зі всієї України не один десяток. Для них організували професійний семінар, де всі охочі мали змогу поділитися досвідом вирощування кукурудзи та налагодити збут вирощених качанів.

Родзинкою першого вінницького фестивалю солодкої кукурудзи стала поїздка на дослідну ділянки компанії “Мнагор”, де вінницькі селекціонери презентували не один десяток гібридів кукурудзи.

Надалі вінницький фестиваль солодкої кукурудзи збираються проводити кожну першу суботу серпня. Про це розповів ідейний натхненник та один з організаторів фесту вінницький селекціонер і керівник компанії “Мнагор” Михайло Нагорняк.

За його словами перший фестиваль організували сумісними зусиллями, поки що він більше нагадує волонтерський проект. Але це тільки початок.  Надалі бажаючих долучитися до вінницького фесту буде значно більше, сподівається пан Михайло.

 SEEDS.org.ua

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry