Українська продукція залізницею відправляється до Китаю

Контейнерний поїзд

Контейнерний поїзд з експортними вантажами відправився за маршрутом Україна-Китай.

Відправлення відбулося 28 вересня зі станції Київ-Ліски за участі Посла КНР в Україні, Торгового представника Посольства КНР, Торгово-промислової палати, представників міністерств, Укрзалізниці, митної служби та Держпродспоживслужби.

Посол КНР

«Сьогоднішня подія дуже важлива для України – поїзд, повністю завантажений українською продукцією, відправляється до Китаю. Для нас дуже важливо шукати можливості подальшого розвитку та співпраці, щоб таких поїздів ставало все більше. Якраз над цим і працює Держпродспоживслужба, відкриваючи нові міжнародні ринки», — зазначила Владислава Магалецька

Наразі Держпродспоживслужба підтримує активні контакти з Генеральною митною адміністрацією КНР, представниками українського бізнесу у сфері АПК, Мінекономіки, МЗС та Посольства КНР в Україні з метою відкриття ринку КНР для українських виробників.

 

Нагадаємо, Держпродспоживслужба відіграє важливу роль у ефективності українського експорту. Її завданням є подолання технічних перешкод в торгівлі та забезпечення державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.

 

Інфоіндустрія