В Україні з’явилися цукерки з чорної квасолі та нуту

Львівська майстерня шоколаду разом з «Співтовариством виробників і споживачів бобових України» розробила цукерки, до складу яких входить чорна квасоля, нут, червона сочевиця.

Бобовий ринок – це сфера нових можливостей для України, відзначила Антоніна Скляренко, президент «Співтовариства виробників і споживачів бобових України», під час відкриття IV Міжнародної конференції «Майбутнє бобових» у Києві 29 листопада.

Бобові надважливі і для людства, і для планети, наголосила вона. Глобальний ринок бобових стикається з безліччю викликів. Без сумніву він буде  зростати, однак його потенціал досі залишається не повністю розкритий як виробниками, так і споживачами.

На конференції були представлені нові для України продукти з бобових: макарони з нуту та сочевиці, м’ясо з гороху та нуту. «Разом із Львівською майстернею шоколаду ми розробили цілу лінійку цукерок з нуту, квасолі, сочевиці», — розказала Скляренко. Це «Праліне з нутом», «Трюфель з червоною сочевицею» та «Вояж з чорною квасолею». 

Вона додала, що цього року зросло споживання червоної сочевиці і в Україні, і за її межами. «Ми не маємо надлишку червоної сочевиці», — додала Скляренко.