В Україні обвалилися ціни на білоголову капусту

Поява на ринку України  середніх сортів білоголової капусти спровокувала суттєвий овал цін на неї. Тільки за останню добу вартість капусти на гуртових ринках України впала на 40-50%. Сьогодні  ціни  на капусту є  вже є навіть на  35-40% нижчими ніж на початку липня 2018 року,  повідомляють в інформаційному центрі «Інфо-Шувар»Протягом червня ціни на капусту  в Україні  постійно коливались:  через дощі збирання врожаю не завжди відбувалось вчасно і пропозиція на ринку була нерівномірною. На найбільшому в Західному регіоні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» найвищій показник ціни на капусту  – 6-7 грн/кг – було зафіксовано в  другій половині червня, а вже на початку липня  ціни обвалились до 3-4 грн/кг.

Оператори «Шувару» кажуть , що ціни на  капусту в  липні знижуються досить часто. Від середини літа крім Півдня та Закарпаття, збирати капусту починають виробники Центральних регіонів і завдяки цьому пропозиція збільшується, а  ціни знижуються. Найнижчих показників ціни на капусту зазвичай досягають в першій половині осені

Нагадаємо, відстежувати динаміку цін на капусту  та інші овочі   і фрукти на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

 Найсвіжіша інформація про зміни ціни на плодоовочевому ринку тепер для всіх бажаючих в каналі Telegram та групі Viber

 info.shuvar.com

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry