Väderstad представив нове долото Marathon DeepLoosening

Ущільнення ґрунтів порушує його повітряно-водному режиму, що призводить до несприятливих умов для росту рослин і, як наслідок, зниження їх урожаю.Починаючи з наступного року, користувачі агрегатів Väderstad Top Down та Opus зможуть розпушити грунт на глибину до 40 см завдяки новому марафону DeepLoosening.

Нове долото було презентованона Agritechnica 2019. Але для покупців, буде доступна з 2020 року. Вона виготовлена ​​з використанням загартованих елементів Marathon, що забезпечує її довгий термін служби в процесі експлуатації.

DeepLoosening Marathon може бути встановлений на всі моделі культиваторів Top Down і Opus. Це збільшує глибину культивування на 10 см в порівнянні з робочою глибиною, пропонованої стандартними глибокими культиваторами. Нові накладки не перевертається грунт, вони тільки змішують її та усувають ущільнення. Руйнування ущільненого шару сприяє кращому росту коренів і збільшує здатність грунту вбирати воду. Нові робочі елементи монтуються тільки на останній ряд робочих агрегатів. У той же час вони можуть бути встановлені з усіма доступними робочими насадками, пропонованими Väderstad.