Відкладені продажі зерна можуть перетворитися на лавину

Відкладена пропозиція з боку виробника може в один момент перетворитися в зернову лавину, яка якщо не обвалить, то, по принаймні точно не буде стимулювати до зростання цін (якщо такі макроекономічні фактори будуть мати місце на ринку в той момент). Про це заявив трейдер компанії Spike Trade Юрій Гаврилюк, повідомляє Latifundist.com.«Ми вже спостерігали ситуацію, коли кукурудза коштувала $ 200 + і за кілька днів обвалилася на $ 25 через вихід на ринок рекордних торговельних обсягів від виробників», – говорить Юрій Гаврилюк. Він нагадує, що після збирання ранніх культур йде підготовка грунту для посіву озимих, на що потрібні гроші. Для цього аграріям потрібно продати те, що вже зібрано. Як правило це ріпак, ячмінь або пшениця.

«З ячменем виробник вже пересидів. Попит на зовнішньому ринку дуже впав і ціна поки тримається виключно за рахунок спотових потреб. У серпні очікуємо просідання ціни на $ 5 $ 7. Ріпак – непоганий варіант для закриття фінансових потреб, але він не у всіх є і не всі його купують. Залишається пшениця », – додає трейдер. У такій ситуації Юрій Гаврилюк радить продавати постійно, але більш-менш рівними частинами, якщо це дозволяють обсяги виробництва. Також активно використовувати форвардні контракти, як інструмент для отримання кращої ціни.

«Навіть продавши ту ж пшеницю сьогодні, на осінь можна заробити більше за рахунок більш високої ціни за зберігання, яку закладають трейдери в ціну з місяця в місяць, ніж чекати до осені і продати за тією ж ціною. Це називається «ціна з керрі» (від англ. Carry) », – говорить він.

Юрій Гаврилюк також рекомендує розібратися і використовувати прості опційні стратегії для оптимізації логістики на стороні фізичного товару і прибутку з фінансової сторони. Крім цього, віддати частину товару в управління компаніям, які на цьому спеціалізуються і зможуть за премію визначати найкращий час для продажу. Такий продаж може бути, як з фінансовою відповідальністю, так і без неї, в залежності від обраного типу співробітництва.

«Якщо коротко, то не потрібно дуже сильно піддаватися впливу мас. Спілкуйтеся, аналізуйте, думайте, ставте цілі і приймайте впевнено рішення », – резюмує трейдер компанії Spike Trade.

Elevatorist. com

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry