Виставка з амбiцiями

5 вересня була нагода вiдвiдати Битву Агротитанiв. Дуже багато нових знайомств та нової технiки. Оглянемо панораму виставки..

Офiцiйно

За два дні роботи понад 3000 учасників з усієї України побачили в роботі 150 одиниць техніки. Ще 350 було представлено в межах виставкової площі, де 87 компаній-партнерів презентували свої досягнення. Випробування проходили на 60 га поля на трьох агрофонах різноманітної складності. Сім тематичних зон показали в роботі: плуги, глибокорозпушувачі, сівалки, ротаційні борони, просапні культиватори, котки, обприскувачі, розкидачі, бункери навантажувачі, комбайни, жниварки та зерновози.

«Не дивлячись та не, в який непростий час ми живемо і які карколомні зміни у нас відбуваються в державі, коли не прийнято говорити про інвестиції і нову техніку, в нас є люди, які думають про майбутнє і те, як розвивати свій бізнес. Дякую всім тим хто сьогодні прийшов, а тут зібралась вся Україна. Ми вже прийняли 2500 аграріїв і це лише початок, перший день роботи виставки. Ще 5 років тому ми не могли уявити, що Тетіїв стане справжнім аграрним технічним центром і погляньте скільки людей ми об’єднуємо сьогодні. Дякуємо всім!», – заявив голова Всеукраїнської Аграрної Ради, Андрій Дикун під час вітального слова 5 вересня.

Важливість проведення таких заходів підкреслив також Ярослав Парій, засновник «Всеукраїнського наукового інституту селекції», який уже другий рік поспіль приймає участь у «Битві Агротитанів»: «Ми вважаємо, що це важливий аграрний захід в нашій країні, напевно один із найкращих, тому що тут багато зацікавлених відвідувачів. Ми можемо донести до нашого сільгоспвиробника інформацію про нашу найкращу продукцію, яка конкурентоспроможна і легко витримає конкуренцію з будь-якими іноземними компаніями».

 

На стендах

POTTINGER продемонстрував перший на українському ринку рулонний прес-підбирач преміум-класу. Головна його відмінність – це в два рази більша щільність рулону. Це в два рази менші витрати на сітку та плівку, це можливість в той самий сінник вмістити в два рази більше маси.В одному рулоні до 500 кг соломи та до 800 кг сіна. І все це з теоретичною довжиною нарізки в 36 мм. Машина для будь-яких умов експлуатації: з перезволоженою чи пересушеною масою, для сіна, соломи або сінажу.

На стенді Завод Спецтехники Техкомплект був представлений автопаливозаправник на базі JAC N82.Об’єм цистерни 5 куб.метрів, матеріал корпусу-сталь СТЗ, валізного типу, 2 секціЇ. Йому вiдвiдувачi придiляли досить уваги.

“Завод Кобзаренка” продемонстрував роботу найбільшого в Україні перевантажувального бункера-накопичувача ПБН-50 в польових умовах.

Також було продемонстровано індійські трактори Mahindra, якi потроху стають своїми на полях. I на кожному стендi були свої ‘родзинки”

 

 

Основне питання

В кулуарах, колеги по ринку сiльгосптехники говорили про те, що продаж технiки сповiльнився, а у деяких компанiй – став зовсiм. Фермери та холдiнги чекають алгоритму продажу землi, якою вони користуються. I від запуску ринку землi залежить, чи стане цей захiд 5-денним, як такi ж заходи в країнах Схiдної Европи! Show must go on!

IА Iнфоiндустрiя

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry