Weidemann є популярним серед навантажувачів з більш ефективними двигунами.

Після остаточного запуску успішних і популярних моделей 2070LP і 2070LPT з потужністю 80 к.с. завдяки чинним стандартам димових газів, Weidemann представляє моделі-наступники 2080LP і 2080LPT.

Обидві моделі були перероблені і тепер є стандартними для Deutz TD 2.9 (45 кВт / 61 к.с.). Також доступний Deutz TCD 2.9 (55,4 кВт / 75 к.с.). Обидва двигуни оснащені DOC (дизельним каталізатором окислення) і DPF (дизельним фільтром сажі) і відповідають чинним нормам викидів V.

Переробка 20-й серії LP також очевидна в новій динамічною конструкції машини, заснованої на існуючих 30-й, 40-й і 50-й серіях. В результаті, ці машини можуть бути додатково оснащені зручною кабіною зі світлодіодним підсвічуванням. Кондиціонер також доступний в якості опції. Опціональне пропорційне керування за допомогою багатофункціонального джойстика тепер також забезпечує зручну роботу: на додаток до функцій 3-го гідравлічного контуру, які можна активувати на джойстику, також можна активувати безперервну роботу 3-го гідравлічного контуру за допомогою тумблера з кнопкою.

LP на машинах Weidemann означає «Низьке положення». Низька посадка машини і посадкова позиція мають низьку загальну висоту. Таким чином, ви можете легко проїхати через низькі профілі. Спеціально для водія це рішення забезпечує зручний старт і зменшує центр ваги ближче до землі. Моделі Weidemann LP в стандартній комплектації оснащені навісом для водія, який відповідає вимогам чинної Європейської директиви по машинобудуванню (2006/42 / EC) відповідно до вимог захисту ROPS і FOPS. При бажанні ви можете вибрати різні варіанти навісу і кабіни водія.

Нововведення торкнулися також телескопічного навантажувача T5522 з двигуном Perkins. Навантажувач має висоту підйому 5,50 м і корисне навантаження 2,2 т. Розробники обрали цей двигун, тому що він має більш високий крутний момент навіть на низьких швидкостях і, отже, має більш оптимальну криву потужності. Крім того, більш низький рівень шуму двигуна і майже не обслуговуюча обробка вихлопних газів були переконливими.

 

ІА «Інфоіндустрія»