«Ягідництво і переробка: технології та інновації» Четверта Міжнародна науково-практична конференція

«Ягідництво і переробка: технології та інновації»
Четверта Міжнародна науково-практична конференція
для представників ягідної та переробної галузей відбудеться
10-11 грудня 2020 року  (м. Львів, готельно-ресторанний комплекс «Варшава»).

Для тих, хто прагне створити та розвивати власний, успішний та прибутковий ягідний бізнес, журнал «Ягідник» (Україна) організовує IV дводенну конференцію «Ягідництво і переробка: технології та інновації: 2020»,  адресовану представникам ягідної та переробної галузей.  Місцем проведення Міжнародної науково-практичної конференції обрана Західна Україна – регіон, де успішно розвиваються і ягідництво, і переробка ягід.

Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» – вже традиційний захід медіа-проєкту «Технології та Інновації», що з року в рік збирає рекордну кількість відвідувачів. Торішня конференція, що відбулася у Рівному, зібрала понад 300 гостей: експертів ринку, трейдерів, експортерів з 10 країн, представників 50 компаній-виробників. На конференцію завітали вітчизняні фермери  зі всієї України – від Заходу до Сходу, іноземні спеціалісти з Польщі, Італії, Франції, Нідерландів, Чехії, Молдови, Білорусі та інших країн. Ознайомитися з інформацією та фотоматеріалами конференції можна за посиланням.
Програма наступної конференції стане ще більш цікавою та охопить весь ланцюжок процесів: від підготовки ягідного поля – до позиціонування свіжої чи переробленої продукції на міжнародних ринках. Конференція складатиметься з теоретичної частини, що включить виступи експертів ягідного ринку, керівників/власників успішних ягідних ферм, фруктових розсадників, переробних підприємств – виробників продукції з ягід і на базі ягід, науковців, представників державних структур, провідних європейських компаній – виробників техніки, устаткування, засобів захисту та догляду за рослинами.

В рамках конференції планується масштабна виставка європейських і українських компаній, які презентуватимуть найсучасніші технології догляду за ягідником і переробки ягідної продукції.

Традиційно організатор конференції – видавничо-інформаційний проект «Технології та Інновації» проводить виставку-презентацію напоїв на базі ягід, фруктів та меду, а також продуктів харчування, виготовлених із застосуванням ягід.

Якщо говорити про свіжий ринок, то сьогодні стрімке зростання демонструє лохина високоросла, збільшуються площі насаджень та збільшуються продажі в Україні і світі. Саме тому найбільша тематична частина конференції буде присвячена лохині високорослій.

В ході заходу буде йти мова і про особливості вирощування, продажів і переробки інших популярних культур – суниці садової, малини і чорної смородини, ожини, а також нішевих культур, як жимолость, порічки, аронія, обліпиха і т.д., які поступово набувають популярності.

Окремий тематичний блок буде присвячений темам зберігання, – насамперед, технологій сучасної заморозки ягід, і переробки ягідної продукції. Саме переробка дозволяє створити додану вартість, а значить, нові робочі місця і успішний бізнес для ягідівників.

 На другий день конференції заплановано бізнес-тур на провідні ягідні підприємства західного регіону. В маршрут включено підприємство, що спеціалізується на вирощуванні лохини та суниці садової  – ТОВ «B.B. Group» (ТзОВ «Блюбері Груп»), де відбудеться майстер-клас із зимової обрізки лохини від відомих експертів із ягідництва. Ще оди бізнес-партнер туру – ТзОВ «Агрохолдинг «Грін Плант», де на високому технологічному рівні займаються вирощуванням і заморожуванням власної ягоди та надають послуги із заморожування та підготовки до продажу плодово-ягідної продукції для інших аграріїв.

 Головна мета конференції – надати українським фермерам ключі до створення максимально повної моделі успішного бізнесу на ягодах, а саме: вирощування і реалізація фреш-продукції, вирощування ягід і їх заморозка з наступним продажем, вирощування і переробка ягідної продукції на сухофрукти, джеми, соки, нектари, лікери, вина, наливки, медові напої і т.д . Завдання, яке ставлять перед собою організатори медіа-група «Технології та Інновації» – розвиток і популяризація сучасних технологій вирощування та переробки ягід, сприяння продажу та експорту української ягоди.

 Учасники конференції: власники, керівники і головні агрономи ягідних та садівничих господарств, керівники і головні спеціалісти комплексів із заморозки продукції та переробних підприємств, виробники соків, вин, міцних напоїв на базі ягід, початківці-фермери і всі ті, хто планує успішний бізнес, пов’язаний з ягідництвом.

Реєстрація на конференцію вже розпочалася! Запрошуємо до участі представників господарств та підприємств!

Головний Галузевий партнер – Асоціація “Ягідництво України”

Головний Діловий партнер – “Долина- Агро”

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія Bayer

Ексклюзивний Технологічний партнер – компанія “Профполив”

Генеральний Юридичний партнер – компанія “Пахаренко і партнери”

Генеральний Інформаційний партнер – ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА

Головний Інформаційний галузевий партнер – журнал “Ягідник”

Медіа-партнери – ІА “Інфоіндустрія”, “Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації”, Profihort, Info Shuvar, АПК-Інформ:овочі і фрукти, ТРК «Ритм».

Умови участі в конференції:

Для виробників сільгосппродукції – вартість участі 2500 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 1500 грн. 

Для не виробників сільгосппродукції – вартість участі – 4000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 3000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Членам Асоціації «Ягідництво України» знижка 10% на участь

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry