За збір ягід в Україні готові платити 10 тис грн. на місяць

Українські виробники ягід починають готуватися до сезону плодоношення і набирають працівників для збору та фасування ягід. За місяць роботи на плантації обіцяють від 10 тис грн., офіційне працевлаштування та проживання у гуртожитку.

В мережі почали з’являтися оголошення про сезонний набір робітників на ягідні плантації. Так, Star Berries TM – ягідна плантація, яка розташована у Житомирській області, шукає охочих для збору лохини. «Основний напрямок діяльності – вирощування ягід лохини (чорниці садової). На сьогодні насадження лохини складають  54 га. На території маємо розвинену інфраструктуру: логістичний склад-холодильник площею понад 700 кв.м., сучасні сортувальну та фасувальну лінії. Працюємо відповідно до європейських стандартів якості, маємо сертифікацію GLOBALG.A.P.», — йдеться в повідомленні компанії на сторінці Фейсбук.

За збір та фасування ягід компанія обіцяє заробітну платню від 10000 грн/місяць, офіційне працевлаштування, безкоштовне проживання у комфортному гуртожитку. Готові брати працівників без досвіду роботи, віком від 18 до 55 років, без шкідливих звичок.

ІА «Інфоіндустрія»