Закарпатське вино «Шато Чизай» представляє Україну на міжнародній виноробній виставці ProWein Dusseldorf

Про це повідомляється Latifundist.com. Вказується, що перепусткою в Лігу винних чемпіонів на престижні майданчики і ринки світу є сертифікат OK Kosher Certification.

«Кошерний» в перекладі означає «чистий», тобто придатний до вживання. Цей сертифікат підтверджує, що наша продукція є абсолютно чистою, натуральною, без заборонених інгредієнтів. Представники організації OK Kosher Certification, офіс якої знаходиться в Нью-Йорку, ведуть повний контроль виробництва продукції – від вибору ділянок на виноградниках до розливу в пляшки», – пояснила менеджер по туризму “Шато Чизай” Таїсія Вовчок.

За її словами, раніше близько 70% кошерних вин «Шато Чизай» та виноградного соку відправляли на експорт, але зараз їх більше продають вже в самій Україні.
За словами засновника компанії Геннадія Гутмана, раніше продукція «Шато Чизай» була досить серйозно представлена ​​у всіх великих торгових мережах, але зараз цей напрямок реалізації практично закрито. Тепер виноробна компанія співпрацює тільки з надійними дистриб’юторами, розвиває власну якісну дистрибуцію, онлайн-доставку та мережу фірмових магазинів.

«Раніше близько 20% продукції ми відправляли в Росію, але змогли цей ринок повністю замінити. Експортуємо вино в США, Австралію, Канаду, Ізраїль, Нігерію, Угорщину. Але все ж основний ринок – внутрішній. Він займає у нас 70%», – повідомив Геннадій Гутман.

Що стосується перспективних експортних напрямків, то зараз компанія активно вивчає польський ринок, і в кінці лютого в «Шато Чизай» чекають приїзду на дегустацію великого потенційного покупця. На думку Геннадія Гутмана, ця угода допоможе їм надалі активніше освоювати ринок ЄС.

UkraineFood.org

Інфоіндустрія