Зерносховища Держрезерву готові до прийому нового врожаю

Все агропідприємства Держрезерву повністю підготувалися до прийому врожаю 2019/20 МР. Найближчим часом оголосять процедури на закупівлю зерна нового врожаю. Про це повідомляє прес-служба Держрезерву.Так, елеватор ДП «Куліндорівський КХП» переведений в цілодобовий режим роботи, завдяки чому практично будуть відсутні черги для вивантаження фур. За добу на підприємстві кількість вантажівок перевищує 100 машин. З 14 червня «Куліндорівський КХП» вже прийняв понад 7 тис. т зерна ячменю і пшениці.

На ДП «Златодар» до нового сезону встановили пасажирський ліфт на елеватор, відремонтували склади, зерносушарки і технологічне обладнання. Також замінили транспортерні стрічки на складах, повірили лабораторне обладнання та прилади безпеки, вузли обліку природного газу. Крім цього провели технічне обслуговування і перевірку автомобільних ваг, і технічне обслуговування локомотива.

ДП «Хлібна база № 73» до нового сезону перейшла на новий рівень – здатність на завантаження маршруту 54 вагона зерновозів за дві доби з урахуванням особливостей безперебійного прийому партій зерна.

На ДП «Охтирський КХП» провели повну реконструкцію зерносушарок для ефективної і економною сушки зернових. Також для збільшення кількості одночасного завантаження вагонів реконструйовано ж/д полотно на підприємстві.

«Зауважимо, що на всіх підприємствах впроваджено європейську модель контролю за якістю і безпекою харчових продуктів НАССР, виробничо-технологічні лабораторії відповідають вимогам ДСТУ ISO», – йдеться в повідомленні.Також за інформацією прес-служби, переглянута цінова політика вартості платних послуг з урахуванням подорожчання вартості енергоносіїв, заробітної плати та інших матеріальних складових, з розробленою системою пільг та заохочень для підвищення ефективності заготівлі.

Инфоиндустрия

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry