Samsung та американська Nitron купили український карбамід
Україна відновила морський експорт карбаміду: вперше за останні 7 років продукція українських хіміків була відвантажена через морський канал. Партія продукції виробництва групи OSTCHEM була експортована через порт Чорноморськ для міжнародних покупців у країнах Середземноморського регіону. Загальний обсяг поставок в травні і в червні 2026 року становить близько 21 тис. тонн. Основними напрямками експорту стали Італія […]
InterAgro и Nitron строят терминал по перевалке удобрений на Дунае
InterAgro заявили об инвестировании 22 млн евро в новый терминал для импорта и экспорта удобрений в речном порту Дуная в Зимнича, совместно с американским трейдером удобрениями Nitron.