Samsung та американська Nitron купили український карбамід
Україна відновила морський експорт карбаміду: вперше за останні 7 років продукція українських хіміків була відвантажена через морський канал. Партія продукції виробництва групи OSTCHEM була експортована через порт Чорноморськ для міжнародних покупців у країнах Середземноморського регіону. Загальний обсяг поставок в травні і в червні 2026 року становить близько 21 тис. тонн. Основними напрямками експорту стали Італія […]
Молдова закуповує українські добрива КАС-26
Один із найбільших виробників карбамідно-аміачної суміші в Україні, Агрохімічна компанія Гросдорф” здійснила експортне відвантаження КАС 26+4S до Республіка Молдова.GROSSDORF — прогресивна компанія, яка є розробником формули КАС 26+4S, яка була створена у 2019 році. Сьогодні цей продукт формує близько 50% продажів у портфелі компанії, тому саме його ми обрали як першу формулу для експорту.Враховуючи наявність […]
Китай продовжує імпортувати аміак, а в Україні добрив вистачить не тільки на осінь
Хвиля спеки, що охопила материковий Китай в кінці липня – початку червня призвела до рекордних обсягів споживання вугілля. На фоні цього, природній газ, який раніше використовувався для виробництва добрив почав використовуватись на виробництво електроенергії.
Оркостан констатує скорочення експорту добрив
Виконавчий директор РАВД (рос. – РАПУ) Максим Кузнєцов спрогнозував падіння експорту добрив в 2022 році на 17%.
ООН наголосили на відновленні експорту російського аміаку через Україну
Дефіцит продовольства у світі може загостритися за рік, якщо не відновиться експорт добрив із Росії. Про це заявив координатор ООН з питань гуманітарної допомоги Мартін Гріффітс.
Перша партія російських добрив вирушила до Африки
Після продовження «зернової угоди» щодо експорту українського зерна через порти Чорного моря почав розблоковуватися експорт російських добрив – перше судно з російськими добривами для Африки вийшло із порту Нідерландів.
Російські добрива експортують до Африки
ООН зафрахтувала судно для транспортування російських добрив до країн Африки.
“Зернову угоду” необхідно продовжити на рік – ООН
Заступник генерального секретаря ООН Мартін Гріффітс повідомляє про необхідність продовження дії «Зернової угоди» щодо експорту зерна з України, термін закінчення якої – 19 листопада.
ООН пропонує відновлення експорту російських добрив через Україну
Дипломати ООН ведуть перемовини з Києвом та Москвою щодо повторного відкриття аміакопроводу “Тольятті-Одеса”.