В Україні скорочується виробництво добрив
Заводи азотного холдингу OSTCHEM за підсумками 2025 року виготовили 1 571 тис. тонн мінеральних добрив, що на 12,7% менше, ніж у 2024 році, коли було виготовлено 1,8 млн тонн. Черкаський «Азот» у 2025 році випустив 1,017 млн тонн мінеральних добрив, «Рівнеазот» – 554,3 тис. тонн. Ключовими продуктами, які виробляли заводи OSTCHEM у 2025 році, стали: аміачна селітра – 672,4 тис. тонн (42,8% від загального […]
Українські виробники добрив переходять на імпортну сировину
Другий за величиною виробник КАС (карбамідно-аміачної суміші) оголосив про імпорт партії карбаміду для власного виробництва.