Україна постачатиме вуглекислий газ в ЄС
Компанія «СО2», що входить до азотного бізнесу Group DF, розпочала поставки вуглекислого газу на європейський ринок. 16 листопада 2022 року компанія здійснила постачання перших 20 тонн вуглекислого газу до Італії, м. Фонтанафредда.
Адвокати: звинувачення в несплаті податків структурами Фірташа необрунтовані
В середу, 7 вересня, Бюро Економічної Безпеки України розповсюдило заяву про несплату податків підприємствами Group DF на 108 млн грн.
Рівнеазот відновив виробництво аміаку
ПрАТ «Рівнеазот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, відновив роботу аміачного комплексу потужністю понад 650 тонн аміаку/добу.
В Рівнеазот модернізували обладнання в цехах неконцентрованої азотної кислоти і «Аміак-2»
Один з найбільших виробників мінеральних добрив «Рівнеазот», що входить до складу компанії Ostchem, завершив модернізацію промислового обладнання в цехах неконцентрованої азотної кислоти і «Аміак-2».
Україна здатна зайняти до 15% ринку азотних добрив в ЄС
Скасування Урядом України обмежень на експорт добрив відкриває перед українськими хіміками значні перспективи на ринках ЄС – Group DF
Сєвєродонецький Азот готовий відвантажувати карбамід в біг-бегах
Сєвєродонецький «Азот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, завершив будівництво установки для відвантаження карбаміду у м’яких контейнерах типу біг-бег у цеху виробництва карбаміду №2.
Порт «НІКА-ТЕРА» збільшує перевалку рідких добрив
У порту «Ніка-Тера», що входить до Group DF, реалізовано масштабний проєкт – введено в експлуатацію нові потужності для перевалки рідких азотних добрив.
Украинские производители перестали продавать известково-аммиачную селитру
С сегодняшнего дня (16.12.2021) ПрАТ «РовноАзот» прекратил отгрузку известково-аммиачной селитры, которая продавалась по цене 20500 грн./т. Продажи приостановлены в связи с высоким спросом на продукцию.
В Україні пройшла хвиля знижок на добрива
З перших днів грудня відчутно впали темпи продажу аміачної селітри, карбамід купували в листопаді лиш агрохолдинги, а КАС, навіть, попри значний дефіцит, до покупців доходив із затримками.
Компанія “Ostchem” збільшила обсяг виробництва медичного кисню у півтори рази
У листопаді 2021 року три підприємства азотного холдингу Ostchem виробили та відвантажили лікарням рекордні 469,2 тис. м3 медичного кисню. Це більш ніж у півтора рази більше, ніж у жовтні, коли підприємства виробили 283,6 тис. м3 кисню.