26.09.2018
За перше півчіччя 2018 року в Україну було ввезено 71 тисячу тон пестицидів, а це, між іншим, на 12 тисяч тон менше ніж за аналогічний період минулого року, коли імпорт склав 84 тисячі тон.
Вже традиційно найбільша частка припала на гербіциди – 65 % від загального об’єму, а це – 46 тисяч тон.
Доля фунгіцидів зросла до 24 відсотків, тобто 17 тисяч тон, а поставки інсектицидів склали 8 % – майже 6 тисяч тон. Регуляторів росту було імпортовано 3 %.
62 % пестицидів – генеричні препарати. Об’єм імпорту мультинаціональних препаратів становить 27 тисяч тон. В грошовому еквіваленті суми майже рівні, але частина генериків переважає – 51 %.
Найбільшим постачальником в Україну хімічних засобів захисту стала компанія «Адама».
Друге місце за загальним об’ємом імпорту отримала компанія «Байер», за нею – компанія «Сингента».
Ввезений з січня по липень 2018 року об’єм гербіцидів на 10 тисяч тон менше ніж за цей же період минулого року і переважають також генеричні препарати.
Лідером поставок гербіцидів стала компанія «Адама».
В найбільшій кількості було імпортовано препаратів на основі ацетохлору, серед торгових марок лідером був препарат «Харнес», ввезеним об’ємом якого можна обробити 759 тисяч гектарів.
Інсектецидів на відміну від гербіцидів ввезли більше на 129 тон.
Серед компаній імпортерів перше місце займає компанія «Байер», яка ввезла 928 тон.
За кількістю оброблюваних площ лідером була компанія «Хімагромаркетинг», препаратами якої можна обробити більше 3 мільнонів гектарів.
Серед торгових марок лідером був препарат «Коннект» якого ввезли 570 тон.
Фунгіцидів за перше півріччя 2018 року ввезли на 2 тисячі тон менше ніж в 2017
Лідером поставок стала компанія «Басф», яка імпортувала 3 тисячі тон, а от за величиною потенціально можливих площ обробітку лідирує «Байер»
Найпопулярнішими та найзатребуванішими фунгіцидами стали препарати на основі тебуконазолу, яких було імпортовано 1600 тон. Серед торгових марок лідирував препарат «Абакус».
Інфоіндустрія
Читайте нас у TelegramПов’язані теми: