У Румунії швидко будується автомагістраль у напрямку українського кордону

Роботи тривають навіть вночі.

Йдеться про 450-кілометрову так звану швидкісну автостраду “Молдова” (Autostrada Moldovei або А7). Траса у майбутньому дасть змогу Україні мати вихід до румунських портів у Чорному морі. Про це пише портал mukachevo.net .

 

Цей транспортний коридор після завершення з’єднає південь Румунії (Плоєшті) з північно-східною частиною країни, частково вздовж Пан’європейського коридору IX.

 

Вона буде проходити за маршрутом: Бузеу, Фокшани, Бакеу, Роман, Пашкань та Сучава, з’єднуючись з українським автошляхом М19 біля Сірету та Чернівецької області.

 

 

Слід зазначити, що маршрут через Сірет та через Румунію став одним із найбільших транзитних шляхів для перевезення зерна з України наземним транспортом після повномасштабного російського вторгнення.

 

Румунські ЗМІ відзначають активізацію будівництва цієї траси: близько 3000 працівників, цілодобово й без вихідних, у режимі 24/7, працюють над її створенням.Щоб не втратити європейське фінансування, роботи на автомагістралі А7 мають завершити до 2027 року.

 

Зрештою, вона з’єднає Чорне море через A2 і A0 з митницею Сірет і автошляхами з України аж до Польщі, де перетнеться з іншим найважливішим інфраструктурним проектом Центральної та Східної Європи – Via Carpatia.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry