Європарламент ухвалив резолюцію, в якій оголошено надзвичайний стан у сфері клімату і довкілля в Європі та світі

Європарламент ухвалив резолюцію, в якій оголошено надзвичайний стан у сфері клімату і довкілля в Європі та світі. Про це повідомляє прес-служба Європарламетну. Резолюція, ухвалена 429 голосами проти 225, закликає Єврокомісію розробити відповідні законодавчі і бюджетні пропозиції, відповідно до мети обмежити глобальне потепління на рівні нижчому 1,5 °C.Депутат Європарламенту Паскаль Канфін, який ініціював цей крок, повідомив, що це зробило Європу «першим континентом, який оголосив кліматичну і надзвичайну екологічну ситуацію».

В окремій резолюції Європарламент закликає ЄС представити свою стратегію досягнення кліматичної нейтральності якомога швидше. Депутати Європарламенту також закликають нового президента Європейської комісії Урсулу фон дер Ляєн включити мету скорочення викидів парникових газів на 55% до 2030 року в європейську зелену угоду.

Ряд країн, місцевих адміністрацій і науковців заявили, що наша планета стикається з кліматичною катастрофою. Єврокомісія вже запропонувала план вийти на чистий нуль викидів до 2050 року, але Європейська Рада досі не схвалила її, оскільки Польща, Угорщина та Чехія виступають проти.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry