Європейські споживачі збільшують витрати на органічні продукти

Світовий ринок органічної продукції за 2018 рік виріс більше ніж на 8% в порівнянні з 2017 роком. Загальний обсяг ринку склав 97 млрд. євро (близько 105 млрд. доларів США). Сполучені Штати Америки залишаються найбільшим ринком в світі, що сягає майже 41 млрд. євро, на другому місці ЄС, насамперед, Німеччина та Франція, на третьому місці за обсягами споживання – Китай, ринок якого досяг 8 млрд. євро і продовжує стрімке зростання.

Такі данні були озвучені на цьогорічній виставці BIOFACH, повідомляє ІА «Інфоіндустрія» з посиланням на Organicinfo.

Відповідно збільшується сума, яку готові витрачати покупці на органічні продукти. В середньому в 2018 році витрачено 12,8 євро на душу населення в світі, найбільший приріст показала Данія. Якщо в 2017 році там витрачали в середньому 278 євро на людину, то в 2018 ця цифра сягнула 312 євро (зростання на 34 євро), і таким чином Данія знову наздогнала Швейцарію, де ріст склав 24 євро, але також становить в середньому 312 євро на рік.

Якщо загалом у світі за рік кількість площ, зайнятих під органічним виробництвом, збільшилась несуттєво – всього 2,9%, то в Європі цей показник сягає 7,6%, що стосується і ситуації в Україні, де зростання площ органічних земель становить близько 7% після значного скорочення в 2017 році.

ІА «Інфоіндустрія»

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry