70% від загального доходу KSG Agro в 2022 р. – виручка від реалізації свинини

Частка виручки від продажу свинини склала 70% від загальної виручки від реалізації продукції KSG Agro у 2022 р. Саме завдяки цьому, враховуючи вертикальну інтеграцію виробничих процесів, з корекцією на курсові різниці, прибуток KSG Agro склав 1 млн. дол.

Частка виручки від реалізації свинини склала 70% від загальної виручки від реалізації продукції KSG Agro у 2022 р. Якщо обсяг реалізації продукції свинокомплексу у 2022 р. склав 11,3 млн. дол., то обсяг реалізації рослинницької продукції – 4,1  млн. долл. При цьому кількість голів свиней за звітний рік, відповідно до Звіту Компанії на Варшавській фондовій біржі, зросла на 5,6% – з 41,4 тис. до 43,7 тис. голів.

Як повідомляє пресслужба підприємства, завдяки стратегії орієнтації на вертикальну інтеграцію, підприємство змогло з перших днів широкомасштабної російської агресії зберегти динаміку виробництва та розширити ринки збуту продукції.

«Для нас дуже важливо, що у перший рік повномасштабного вторгнення рф до України ми маємо тренд, що свідчить – частка реалізації продукції свинарства суттєво переважила аналогічний показник у рослинницькому сегменті. З одного боку, мова йде про продукцію з високою доданою вартістю, а з іншого – це дозволяло нам розвиватися, при цьому допомагаючи ЗСУ та медзакладам регіону поставками якісної свинини. Також варто враховувати географічний чинник – ми додали Харків та Запоріжжя – зважаючи на необхідність задоволення попиту в цих регіонах після призупинення виробництва у постраждалих від навали рф цих регіонах.

Звичайно, це не було б можливим без нашої програми омолодження стада, яка дозволяла нам за результатами року зберігати позитивну динаміку збільшення поголів‘я, а також без вертикальної інтеграції – левова частина продукції рослинництва йде на виробництво комбікорму для нашого стада», – коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry