>

Український бренд виводить нові потужні ад’юванти на ринок

ЗУСТРІЧАЙТЕ ДВА ПОТУЖНИХ АД’ЮВАНТИ ВІД АХТ

На ринку України представлено багато різних ад’ювантів, Переважно це етоксилат ізодецилового спирту, один із найстаріших прилипачів, який використовують з сульфуніл-сечовинами (трибенурон-метилом, тифенсульфурон-метилом). Також є олії, трисилоксани (супер-змочувачі) та різні полімери.

 Складні погодні умови і виклики, які вони спричиняють в полі, наштовхнули бренд Агрохімічні технології на створення нового потужного двокомпонентного ад’юванту Триолат.

 

 У Триолаті поєднані дві діючими речовинами із різними механізмами дії:

  • Трисилоксан – впливає на фізичні властивості рідини зменшуючи її поверхневий натяг. Таким чином внесений робочий розчин рідини може покрити більшу поверхню і підвищити коефіцієнт засвоєння рослиною.
  • Метильовані рослинні олії володіють властивостями плікоутворювача і захищають робочий розчин від швидкого випаровування. Також завдяки наявності олій покращується проникність через воскові нальоти бур’янів.

За рахунок цього Триолат забезпечує специфічний функціонал продукту.

  1. Зменшення поверхневого натягу та збільшення покриття
  2. Зменшення випаровування
  3. Покращення проникнення у рослину або інший оброблюваний об’єкт.

Завдяки цьому нам вдається подолати такі складні випробування, як воскові нальоти на лободі, складних шкідників а також покращення ефективності фунгіцидів, як системних, так і контактних, в умовах низької вологості повітря і високої температури.

 

 Триолат – потужний двокомпонентний ад’ювант:

• Трисилоксан зменшує поверхневий натяг​;

• Органосилікон та олії у препараті взаємодіють з кутикулою (восковим шаром) що пришвидшує поглинання діючої речовини;

• Модифіковані рослинні олії утворюють на поверхні краплі робочого розчину плівку, яка уповільнює випаровування;

• Триолат відмінно підходить для ультрамалобємного обприскування, адже зменшує дрифт і висихання крапель​.

Силіон – оновлений ад’ювант органо-силiконової групи. У складі ад’юванту 100% трисилоксан (поліалкіленоксид модифікований гептаметилтрисилоксан). Це найпопулярніший у світі представник групи органосиліконів, відомий також як «суперзмочувач», а отже перевірена і відома форма ад’ювантів.

Максимальна концентрація трисилоксану у Силіон забезпечує швидке та ефективне зниження поверхневого натягу, що покращує покриття та проникнення робочого розчину в оброблений об’єкт.

Силіон знижує поверхневий натяг води із близько 70 мН/м до менше 20 мН/м, за рахунок чого краплина розтікається на поверхні, змочуючи в рази більшу площу.

Важливо! Силіон – це неіонний ПАР, тому не впливає на хімічні властивості діючих речовин пестицидів, а лише змінює фізичні характеристики води.

Застосування Силіону дозволяє зменшити об’єм робочого розчину на 20-30%. Економія води у робочому розчині дозволяє знизити витрати на пальне, амортизацію техніки, оплату механізатору та електроенергію на викачку додаткових 40 т води для обприскування великого поля.

 Силіон – оновлений ад’ювант органо-силiконової групи:

 • Використання Силіону забезпечує зменшення поверхневого натягу робочого розчину і покращує його проникнення в оброблений об’єкт;

• Підвищує ефективність засобiв захисту рослин i фоліарних добрив;

• Покращує проникність через восковий наліт та опушеність рослин;

• Дозволяє зменшити об’єм робочого розчину на 20-30% – економія води і ресурсів;

• Забезпечує кращу бiологiчну ефективнiсть при УМО (оприскуванні дронами);

• Покращує стiйкiсть до змивання препаратiв опадами;

• Неіонний ад’ювант – інертний в робочих розчинах;

• Не фiтотоксичний на культур  при дотриманні регламенту;

• Універсальний – використовується з більшістю препаратів.

В Україні ад’юванти стали все більш популярні в останні 12 років із розвитком фертигації та листового підживлення, хоча свою ефективність вони довели власне на захисті рослин. Розвиток технології доступний кожному українцю і застосування ад’ювантів стає ще більш актуальним із застосуванням дронів для оприскування рослин в агросекторі. Таким чином, новинки точно сподобаються аграріям і стануть новим пунктом серед записів “must have” у щоденнику сучасного агронома.

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry