ADAMA придбає AgroKlinge

Учора, 30 жовтня 2019 року ADAMA оголосила, що придбає перуанську компанію з захисту сільськогосподарських культур AgroKlinge.

Створений майже 80 років тому, AgroKlinge став однією з провідних вітчизняних компаній із захисту рослин та живлення рослин, з надійною пропозицією продуктів, що включає широкий асортимент засобів захисту рослин, біопестицидів та продуктів харчування. Протягом десятиліть AgroKlinge створив потужну марку та репутацію на ринку захисту рослин в Перу в 240 мільйонів доларів, зібравши велику клієнтську базу по всій країні, а особливо – великих промислових фермерів.

Незважаючи на те, що ринок захисту рослин в Перу є одним з найбільш передових у регіоні, лише кілька мультинаціональних компаній присутні у країні. Придбання дозволить ADAMA продовжувати вдосконалювати та розширювати свій бізнес у Перу, розширюючи свій портфель та розширюючи доступ до крупних промислових фермерів. Завдяки цьому придбанню ADAMA стане однією з провідних компаній із захисту рослин в Перу, що має повний спектр рішень для перуанських фермерів та провідну комерційну платформу по всій країні.

Едгардо Іглесіас, генеральний менеджер ринків ADAMA Andean, сказав: «Ми вітаємо AgroKlinge в компанії ADAMA і раді, що її досвідчена та висококваліфікована команда є частиною нашої компанії. Відмінне позиціонування AgroKlinge на ринку Перу, широкий асортимент продукції, міцний бренд та відносини з провідними виробниками, значно підсилить наше довгострокове зростання в регіоні. AgroKlinge добре відомий в Перу своїм фокусом на диференційованій продукції та рішеннях, що надають аграріям додаткову вартість для різних культур, що повністю відповідає глобальній стратегії диференціації портфеля ADAMA”

Інфоіндустрія за матеріалами adama.com

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry