Аграрії Львівщини можуть відшкодувати половину вартості насіння сільськогосподарських культур

Суб’єкти підприємництва Львівщини мають можливість отримати відшкодування до 50 відсотків вартості високорепродуктивного насіння нішевих та овочевих культур. Відповідний напрям передбачено у 2023 році Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, яка вже розпочала діяти. Про це повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

За умовами програми відшкодуванню підлягає вартість придбаного та висіяного в поточному році сертифікованого насіння нішевих (гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної) та овочевих (капусти (білокачанної, броколі, брюсельської, цвітної), столового буряка, моркви, цибулі, гарбузів, кабачків, патисонів, баклажанів, а також огірків, помідорів, перцю (які вирощуються у відкритому грунті) культур не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду. Розмір відшкодування становить до 50 % вартості, але не більше ніж 50,0 тис. грн одному суб’єкту підприємництва.
«Щоб стимулювати розвиток регіонального виробництва овочів та нішевих культур, ми вирішили продовжити розпочату у минулому році підтримку з обласного бюджету наших аграріїв шляхом відшкодування вартості сертифікованого насіння. Приймання документів по напряму передбачено до 15 червня після подання звітності про завершення посіву с/г культур, тож у аграріїв є можливість придбати якісне сертифіковане насіння і подати документи на відшкодування», – зазначила Tetiana Hetman, директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.
Детальніше з умовами участі у програмі, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/emjbz
Інфоіндустрія
Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry