Аграріям розкриють секрети підвищення ефективності агробізнесу на конференції “Збільшення прибутків в агробізнесі 2019”

Запрошуємо відвідати Першу конференцію з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі», яка відбудеться 29 жовтня о 12.30 в рамках виставки Agrocоmplex -2019 у Києві ( МВЦ, вхід 1А, перший павільйон, 3-ій конференц-зал). Організатором виступає  агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського Міжнародного Контрактового Ярмарку.

Головні панелі заходу:

  • Фінансові інструменти. Досвідчені фахівці фінансової та юридичної галузі поділяться секретами того, як залучити більше коштів для розвитку агробізнесу та як захистити себе від фінансових ризиків.
  • IT-інструменти. Ви отримаєте унікальну можливість дізнатися про сучасні тренди та технології, за допомогою яких аграрії зможуть оптимізувати процеси і знизити витрати.
  • Інструменти агромаркетингу. Ця панель буде надзвичайно ефективною для тих, хто прагне вийти на нові ринки реалізації та дізнатися, як побудувати ефективні відносини з клієнтами.

Спікери:

Тарас Висоцький — заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України;

Андрій Панкратов — аналітик агроринків, фахівець з агроекспорту, консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО);

Наталія Маєвська — виконавчий директор громадської спілки «Ukrainian Food Valley», консультант з агромаркетингу;

Юрій Петрук — глава асоціації AgTech Ukraine;

Андрій Жуков –  експерт ягідного ринку, S.B. Frozen Foods

Олександр Бородай — директор з розвитку бізнесу APS smart

Юлія Курило — адвокат, експерт з міжнародного корпоративного права

та інші спеціалісти, аналітики та практики агрогалузі!

Зареєструватися для участі в конференції можна за посиланням.

 

“Сьогодні агробізнес є надзвичайно інноваційним та наукоємним, демонструючи чимале зростання. До розвитку агросектору долучаються представники економічних та інформаційних галузей для того, щоб спільними зусиллями вибудовувати здорову підприємницьку екосистему. Наразі потрібно фокусуватися на якості та ефективності агробізнесу. 29-го жовтня українські агровиробники отримають унікальну можливість познайомитися з провідними практиками і відкрити для себе нові ідеї, тренди та сучасні інструменти для розвитку свого бізнесу”, – зазначає організатор конференції, засновниця Агромедіа-агентства SAPIENZA Катерина Звєрєва.

Більш детальна інформація про подію опублікована на офіційному сайті конференції: https://sapienza.media/event/konferencziya-zbilshennya-pributkiv-v-agrobiznesi-2019/

Долучайтеся до найефективнішого нетворкінгу цієї осені!

 

Катерина Звєрєва

+38 099 737 17 92

zvereva.pr@gmail.com

oрганізатор конференції, засновник Sapienza.media

 

Катерина Пилипенко

+38 050 600 79 67

pr@sapienza.media

керівник спецпроектів та PR Sapienza.media