Аграрні компанії в Україні беруть курс на розвиток біоенергетики

Пандемія, викликана коронавірусною хворобою, допомогла компанії «Галс Агро» перезавантажитися, відкрити нові вектори і рішення. Таку думку під час XI Міжнародної конференції «Ефективне управління агрокомпаніями» (LFM) «Глобальні кризи — локальні рішення» висловив генеральний директор компанії Сергій Кравчук, передає AgroPortal.

За його словами, «зараз — перевірка на стресостійкість всієї команди». «Те, що було раніше, ніколи не повернеться, і потрібно все планувати вже за новими правилами гри», — говорить він.

При цьому Сергій Кравчук додає, що «аграрії досить резистентні до таких речей, оскільки знаходяться на початку ланки виробництва».

«Ми в «Галс Агро» продовжуємо розвивати напрямок біоенергетики, оскільки це наш європейський шлях розвитку і наближення до зеленої економіки. Виробництву це потрібно, адже подібні технології добре лягають в аграрні процеси. Ми теж хочемо бачити в цьому майбутнє. На жаль, на сьогодні ми маємо в цій сфері обмеження на рівні держави до 2030 року, але сподіваємося, що цей вектор запрацює в Україні на тому ж рівні, як це зроблено в Європі, і ми підемо цим же шляхом», — резюмував генеральний директор «Галс Агро».

Інфоіндустрія