АгроЕкспо-2019: вернісаж технічних новинок

На виставці АгроЕкспо-2019, яка проходила з 25 по 28 вересня у Кропивницькому, було представлено більше сотні технічних новинок та інновацій, які викликали жвавий інтерес аграріїв. Рекорд за кількістю відвідувачів побила експозиція компанії “Ельворті”, де було представлено п’ять новинок. Серед них сівалка ASTRA 6 NEW, яка одержала інноваційний транспортний пристрій, котрий дає змогу переводити машину з робочого в транспортний стан, і навпаки менше, ніж за дві хвилини, тоді як раніше на цю операцію витрачалося близько 20 хвилин, до того ж у ній були задіяні мінімум два працівника, зараз її виконує один механізатор із допомогою гідрофікованої сніци з робочого місця.

Тут зовсім інша конструкція рами, вона простіша і водночас посилена, суцільний бункер, який збільшився з 1600 л до 2000 л, він ділиться на дві частини: для добрива та насіння, на кожному висівальному апараті встановлений датчик, який контролює норму висіву культур. Сівалка не потребує великого тягового зусилля, агрегатується з трактором 82-90 к.с.

Серед новинок також V- подібна дискова борона, яка не має аналогів в Україні та за кордоном, її ключові робочі органи – диски діаметром 660-мм, які можуть обробляти грунт на глибину до 20 см. X-подібна дискова борона з дисками такого ж діаметру – ще одна сенсація цьогорічного АгроЕкспо. Цей агрегат може працювати на будь-якому фоні: по стерні, по забур’яненій площі, її робочі органи не забиваються завдяки  унікальній конструкції батареї дисків, кожен із яких кріпиться до окремої стійки і може виставлятися під певним кутом атаки від 0 до 30 градусів, агрегат працює на площах у будь-якому стані, тримаючи потрібну глибину.

Добитися ефективної роботи дворядної дискової борони непросто. Наприклад, в інших подібних агрегатах, коли сніца трактора з допомогою гідравліки занурює перший ряд дисків в грунт, другий ряд у цей момент не задіяний, тобто працює в холосту. X-подібна дискова борона «Ельворті» з цією проблемою успішно справляється. Вона має спеціальне розташування заднього котка, який довантажує другий ряд та регулює діапазон глибини, а колеса витримують рівномірність глибини першого ряду.

До речі, обидві ці борони – результат реалізації проекту, згідно з яким конструктори підприємства працюють на основі пропозицій аграріїв.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry