Агрохолдинг KSG Agro розпочав реконструкцію другої черги свинокомплексу на 58 тис. голів

KSG Agro розпочав реконструкцію другої черги свинокомплексу з метою збільшення виробничої потужності до 58 тис. голів одноразового утримання. Про це повідомила прес-служба компанії.

Агрохолдинг KSG Agro розпочав реконструкцію другої черги свинокомплексу в с. Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська область). Друга черга включає 10 цехів і дозволить збільшити кількість поголів’я на 58 тис. голів одноразового утримання. Таким чином, після введення в експлуатацію другої черги на повну потужність загальний обсяг реалізації товарного поголів’я на свинокомплексі досягне 110-120 тис. голів на рік.
Наразі відбувається реконструкція та поставлено обладнання для цеху дорощування, а також на 50% для шести цехів відгодівлі.

Відбувається реконструкція, але ще очікується постачання обладнання для цехів запліднення, очікування та опоросу.

«Проведення реконструкції другої черги дозволить нам досягти стратегічної мети – дворазового збільшення поголів’я на свинокомплексі, у тому числі і за рахунок свиней канадської генетики Genesus, яку ми вводимо у стадо та, відповідно, зростання обсягу продажу живих свиней, — коментує голова Ради Директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – У зв’язку з ринковою турбулентністю 2014 р. та кризовими явищами останніх років на ринку свинарства ми кілька разів відкладали старт проекту реконструкції другої черги.Втім, протягом останніх кількох років ми працюємо з позитивними результатами, зокрема, за 9 місяців нинішнього року досягнуто збільшення валового доходу на 43%, EBITDA на 10%, валового прибутку на 8%. Усе це дозволило сформувати необхідний розширення потужностей фінансовий ресурс».​

Як повідомлялося раніше, 5 серпня 2021 року KSG Agro отримав повідомлення, подане відповідно до ст. 69 пар. 2 п. 2 «Закону про публічну оферту, умови розміщення фінансових інструментів в організованих системах торгів та публічних компаніях Республіки Польща», від прямого акціонера холдингу — OLBIS INVESTMENT LTD. S.A. про зниження частки у загальній кількості голосів у KSG AGRO S.A. більш ніж 1%. Зміна прямої участі в голосуванні відбулася внаслідок продажу 1 млн. акцій КSG Agro внаслідок укладання 2.08.2021 р. 2 цивільно-правових договорів. До отримання інформації OLBIS INVESTMENT LTD. S.A. володів 9,7 млн ​​акцій KSG AGRO S.A. що становило 64,62% ​​статутного капіталу. Після продажу компанія має 8,7 млн. акцій KSG AGRO S.A. що становить 57,96% статутного капіталу.

ДОСЬЄ
KSG Agro є одним з провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України».
Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.