AGROUA – новий проект від БУХГАЛТЕРІЯUA

Український агробізнес – один із лідерів нашої економіки, який здатен вивести Україну на перші позиції у рейтингах світового сільгоспвиробництва. Але успішна конкуренція потребує вирішення багатьох питань, з-поміж яких – ефективне фінансове управління. Як свідчить практика, актуальність цього напрямку з кожним роком зростає, адже кількість проблем, пов’язаних із податковими, обліковими, земельними та іншими питаннями, які мають вирішувати сільгоспвиробники, не зменшується.

Саме тому колектив БухгалтеріяUA відкриває нове видання для бухгалтерів, фінансистів, юристів та керівників аграрного бізнесу.

Перед вами – перший номер журналу AGRO.UA.Бухгалтерія.

У цьому випуску: корисна аналітична інформація, зокрема, про облікові наслідки застосування дронів у сільгоспдіяльності, ефективність застосування аграрних розписок, форвардів та ф’ючерсів у агробізнесі, податкові наслідки загибелі посівів та страхування озимих. Окрема увага – питанням оплати праці та визначенню страхового стажу працівників агросфери. Аналітичну інформацію також доповнено низкою актуальних роз’яснень ДФС та коментованими судовими рішеннями.

Перший номер видання вже в безкоштовному доступі за посиланням. Це 80 сторінок корисної інформації для бухгалтерів, фінансистів та керівників аграрних підприємств.

Долучайтеся до клубу наших читачів, адже річна передплата на AGRO.UA.Бухгалтерія окуповується вже за місяць. До кінця року діє спеціальна пропозиція на передплату. Телефон редакції 0 800 50 29 60. Зателефонуйте, та отримайте ваш перший номер AGRO.UA.Бухгалтерія безкоштовно.