Німецький виробник випускає мобільний додаток для правильного налаштування розкидача добрив

Той, хто відкалібрував розкидач добрив, зрозуміє, що мобільний додаток може заощадити час, не кажучи вже про економічні переваги - правильно налаштований розкидач скоротить кількість коштів і поліпшить урожай.

Протягом майже трьох десятиліть німецький виробник засобів захисту рослин Amazone займався проблемою правильного налаштування розкидання добрив. Ще в 1992 році Amazone займалася консультуванням з питань добрив. У той час було виявлено, що для широкого спектру видів добрив фермери не могли знайти ідеальну налаштування розкидачі для кожного добрива. Навіть одні і ті ж види добрив або добрива з однаковою назвою можуть мати різні властивості. На властивості добрива також може вплинути погане зберігання. З тих пір Amazone консультує фермерів. Фермери можуть безкоштовно надіслати зразки власного добрива або зв’язатися зі службою технічної підтримки по телефону.

Amazone також стала лідером в розробці смартфонів. У 2011 році було представлено перший мобільний додаток для пошуку правильних значень налаштування для розкидання добрив в залежності від типу добрива. Фермери і виробники добрив щорічно відправляють велику кількість зразків добрив Amazone. Amazone може підтримувати мобільний додаток в актуальному стані.

У 2015 році в Agritechnica була впроваджена система EasyCheck для перевірки і поліпшення бічного розкидання добрив. Система забезпечує оптимальну рівномірність поперечного розподілу, навіть для добрив, яких немає в столі для внесення. Вся система складається з 16 легенів гумових килимків і мобільного додатку EasyCheck.«У додатку спочатку повинен бути встановлений профіль розподільника — вкажіть тип, встановлені розкидають диски і робочу ширину. Потім робиться фотографія добрива, вводиться його назву і вибирається група добрив. При використанні гумові мати розміщуються на певній відстані від технологічної колії, а потім добрива розкидаються у відповідну технологічну колію. За допомогою смартфона фотографуються окремі килимки з настільки занурені добривом. Потім додаток автоматично порівнює, скільки добрив утримується в кожному мате, і порівнює результати, досягнуті в кожному ряду. Якщо результат розкидання не є оптимальним, додаток пропонує налаштувати параметри розкидача. При зйомці окремих килимків переконайтеся, що вони не містять сторонніх предметів і рівномірно освітлені.

Новий мобільний додаток Amazone mySpreader тепер поєднує в собі переваги обох перерахованих вище додатків. У цьому додатку ви можете легко знайти і вибрати правильне добриво. Додаток також служить для перевірки килимків EasyCheck. Отримані дані потім присвоюються удобрення, використовуваному для оптимізації. Кожен користувач може створити свою власну базу даних добрив, де він може викликати властивості добрив, результати розкидання і настройки розкидання в будь-який час. Ви також можете зв’язатися з представником, використовуючи додаток. Встановлені значення і результати можуть бути легко передані експертам. Крім того, програма включає в себе меню для виконання калібрування. Користувач супроводжується поточечной ручної калібруванням.

Всі настройки розкидача тепер можна перенести через bluetooth з mySpreader на розкидач. Після цієї передачі даних розкидач налаштовується автоматично. Перевага — економія часу, усунення помилок при налаштуванні і підвищений комфорт.

Вся система «все в одному» працює наступним чином: відкрийте додаток і виберіть добриво, надішліть дані на термінал трактора, налаштуйте тестовий набір EasyCheck, застосуєте добриво до польових матів, відкрийте мобільний додаток і зробіть знімок термінал.