«Астарта» одержала кредит від німецької корпорації інвестицій і розвитку

Німецька корпорація інвестицій і розвитку (DEG, Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft mbH) схвалила фінансування українського агрохолдингу «Астарта» на суму $20 млн.

«Проект допоможе Компанії забезпечити довгострокове фінансування оборотних коштів і програму капітальних витрат», — наголошується в повідомленні компанії на Варшавській фондовій біржі.

На сайті DEG вказується, що фінансування є довгостроковим, проте інші деталі відсутні. Німецька корпорація уточнює, що частина коштів буде направлена ​​на покупку сучасного обладнання та модернізацію технології виробництва з метою подальшого скорочення споживання природних ресурсів.

DEG — дочірня структура Німецького кредитного банку розвитку KfW, який є одним із найбільших фінансових інститутів в Європі.

«Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у восьми областях України. До його складу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком 243 тис. га і молочні ферми з 25 тис. голів великої рогатої худоби, сім елеваторів, біогазовий комплекс і завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Інфоіндустрія