«Байєр» анонсував молекулу нового гербіциду

Перший за 30 років післясходовий гербіцид з новим механізмом дії широкого спектра для контролю за бур'янами. Різні механізми дії для контролю за бур’янами важливі для уникнення виникнення резистентності до гербіцидів та сприяння практиці, яка допомагає скорочувати викиди парникових газів, такій, як , наприклад, no-till.

Розробка гербіциду з  новим механізмом дії була викликом для галузі, але постійне інвестування компанії «Байєр», провідна бібліотека діючих речовин та передові можливості скринінгу сприяли створення прориву. «Байєр» анонсувала молекулу у Фазі 2, що означає знаходження продукту на ранній стадії розробк. Новий гербіцид на ранніх етапах досліджень вже продемонстрував у дослідженнях ефективний контроль ключових однодольних (злакових) видів бур’янів, стійких до існуючих на ринку гербіцидів. Ця робота демонструє прогрес у довгостроковій відданості «Байєр» інвестувати приблизно 5 мільярдів євро в дослідження додаткових методів контролю  бур’янів протягом наступного десятиліття. Відкриття цієї молекули також доповнюється програмою дослідження генетичних ознак толерантності до гербіцидів і такі дослідження знаходяться на початкових стадіях оцінки.

Очікується, що низькорослі гібриди кукурудзи «Байєр» забезпечать екологічну стійкість завдяки трансформаційному зрушенню в гнучкості управління посівами. Оскільки ці гібриди значно нижчі, ніж існуючі сьогодні на ринку, це дозволить фермерам мати кращий доступ до культур протягом всього вегетаційного періоду для точного внесення добрив, таких як азот, засобів захисту рослин, що можна зробити традиційною технікою у фази, коли рослина їх найбільше потребує, а не тоді, коли є технічна можливість. Деякі гібриди низькорослих гібридів кукурудзи також можуть бути висіяні ближче один до одного, що дозволяє продукувати більше кукурудзи на одній і тій же площі і потенційно знижує потребу в землі та у воді. Зменшення висоти гібридів також допоможе поліпшити стійкість рослин до полягання, в тому числі, краща стійкість до полягання посівів, що вирощують на силос, а також вищу стійкість стебла і відповідно зменшення втрат врожаю під час складних погодних умов, таких як сильні вітри. «Байєр» оголосив, що і селекційний, і біотехнологічний підходи до створення низькорослих сортів кукурудзи переходить до наступної фази розвитку — до фази 3, а також оприлюднила розробку третього шляху створення низькорослих сортів кукурудзи, проект знаходиться ще в пошуковій фазі розвитку та підтвердив свою ефективність шляхом редагування генотипу.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби компанії «Байєр»